O blogu

Często klienci przychodzą do mnie wtedy, gdy jest już późno, czasem wręcz za późno by skutecznie im pomóc. Dziecko ma już kilka lat, a ojciec nie płaci alimentów, bo nie ma wyroku, który by na niego taki obowiązek nakładał. Małżeństwo od dawna jest fikcją, ale lęk przed zmianą powoduje odsunięcie decyzji o rozwodzie. Małżonek trwoni majątek, a Ty nie wiesz jak się przed tym bronić.  Czas w tego rodzaju sprawach gra na Twoją niekorzyść. Każdy dzień zwłoki powoduje, że niepotrzebnie tracisz nerwy.

Ten blog pisze z myślą o tych, którzy szukają informacji jak mądrze wybrnąć z trudnej sytuacji życiowej. Sprawy rodzinne bywają zagmatwane, ale tylko od Ciebie zależy jak bardzo pozwolisz im się skomplikować i czy uda Ci się je zakończyć w możliwie najlepszy sposób.

Na moim blogu znajdziesz informacje, które pozwolą Ci podjąć decyzję czy i kiedy warto skierować sprawę na drogę sądową. Czasem nie ma innego wyboru. Dowiesz się również, jak rzetelnie przygotować się do sprawy, tak by nie zaskoczył Cię sąd lub przeciwnik.

Moja wiedza i doświadczenie pozwolą Ci przygotować się na różne trudności i na nowo odzyskać kontrolę nad własnym życiem.

*****