Symptomy zdrady- nie tylko podczas Świąt!

Iwona Sztubecka        02 stycznia 2018        Komentarze (0)

Ostatnio natrafiłam na ciekawy materiał o tym, jak zauważyć oznaki niewierności podczas świąt (szczegóły na Naszym facebookowym fanpage’u). Święta się skończyły, co nie oznacza drogie Panie, że można spocząć na laurach i uśpić swoją czujność. O każdy związek trzeba dbać i reagować na pierwsze niepokojące objawy. Ich zignorowanie może się skończyć długim i kosztownym rozwodem!

Na co zwrócić uwagę? Przede wszystkim na zmiany w zachowaniu. Twój mąż, poczciwy kanapowiec z lekką nadwagą, nagle zaczyna o siebie dbać? Jeśli zamiast jak zwykle oglądać mecz woli pójść na siłownię lub basen, lepiej zainteresować się tą kwestią. Warto zaproponować wspólną wycieczkę na siłownię. Brak entuzjazmu dla takiego rozwiązania może świadczyć o tym, że dzieje się coś złego. Kiedy Ty cieszysz się, że mąż zaczął wreszcie o siebie dbać, staranniej wybiera ubrania i używa lepszych perfum, może się okazać, jego motywacją jest inna kobieta.

Jeśli Twój facet nagle zaczął rozwijać nowe hobby, dowiedz się co jest źródłem tego zainteresowania. Może koleżanka z pracy też lubi biegać lub jeździć na rowerze. Długie spacery z psem mogą być okazją do spotkań z miłośniczkami czworonogów. Oczywiście może zdarzyć się tak, że początkowo intencje Twojego mężczyzny będą niewinne, ale jeśli do okazji spędzania czasu w nowym towarzystwie dołożysz małżeńską rutynę, lub nawet mały kryzys, nieszczęście gotowe. Jeśli któregoś dnia mąż obwieści, że przechodzi na wegetarianizm, bo sympatyczna Kasia z kadr wspomniała jakie to zdrowe, Twój związek jest w niebezpieczeństwie.

Oczywiście nie można zapomnieć o klasyce: ciągnące się nadgodziny w pracy, których wcześniej nie było, nocne telefony i smsy, niby służbowe, wychodzenie z telefonem do innego pokoju lub na dwór, maile ze zdjęciami z wakacji koleżanki (zwłaszcza takich, na których zamiast pejzaży jest rzeczona koleżanka w skąpym bikini) czy wreszcie wyjazdu służbowe, podczas któych mąż jest tak zapracowany, że nie ma kiedy do Ciebie zadzwonić. Co jakiś czas sprawdź, czy na telefonie lub komputerze męża nie pojawiły się hasła dostępu. Czerwona lampka powinna się zapalić także wtedy, gdy okaże się, że nie masz już swobodnego dostępu do konta bankowego męża lub założył on drugie konto, o którym zapomniał Ci powiedzieć. Zwrócić uwagę na zakupu, których nigdy nie widziałaś w domu lub rachunki z restauracji czy hotelu.

Kiedy jesteśmy w związku wydaje nam się, że świetnie znamy drugą osobę, że nasz ukochany mąż/partner nie byłby zdolny do zdrady. Dobry związek wszak opiera się na zaufaniu i oczywiście jest to prawda. Ja jednak powiem: „strzeżonego Pan Bóg strzeże”. O związek trzeba się troszczyć, a ignorancja to nie to samo co zaufanie. Także drogie Pani, pamiętajcie: kontrola najlepszą formą zaufania ! Wtedy w najgorszym razie rozwód będzie z winy męża.

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Poprzedni wpis:

Następny wpis: